Gölge Dizayn A.Ş. - Hakkımızda

Gölge Dizayn / Hakkımızda

Hakkımızda

 

Gölge Dizayn ; 2012 yılında kurulmuş olup,Cam Otomasyon prefabrik yapılar ve inşaat sektöründe faaliyet gösterdi; siz değerli müşterilerimize en uygun ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Şirketimizin kurucusu ve sahibi Cenk MOLAAY `dır. Kendi markamızı üretmekte ve konumumuzu güçlendirme konusunda kararlıyız.

Türkiye`nin tüm şehirlerinde birçok ünlü mekanın kış bahçeleri firmamız tarafından yapıldı , yapılıyor. Tentelerimiz ileri teknoloji ile üretilmiş olup ithal kumaşlar, alüminyum konstrüksiyon ve aksesuarları sayesinde su ve hava geçirmesi istenmeyen alanlarda uygundur. Kafe, restoran,yüzme havuzu kapama, rekreasyon alanları … vb. mekanlarda çeşitli kapama sistemleri ile desteklenerek her türlü hava şartlarında kullanılabilen tam kapalı bir alan haline dönüştürülebilir. Dört mevsim tenteleri mekanınızı hem yaz sıcaklarından hem de kış hava şartlarından koruyabilen bir donanıma sahip olma özelliğinden dolayı bu alanda tercih edilen tek üründür.

Yaptığımız işlerde alanında öncü olan Makrowin ve Otomasyon sistemlerini kullanıyoruz. Makrowin Firması tarafından, bir üretici ve montaj firmasına layık görülen en önemli Makrowin unvanına sahibiz.

Mekanın bir kış bahçesi olarak kullanılması amaçlanmış ise, yanlardan cam kapamalar yapılarak tamamen kapalı bir ortam oluşturulabilir. Su blok sistemimiz sayesinde yağmur suyunun kapalı mekana girmesi önlenerek su tahliyesi kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.

Hedefimiz, daha geniş alanlarda daha büyük tenteler tasarlayarak müşterilerimize ferah ortamlar oluşturup, memnuniyetlerini kazanmaktır. Bu bağlamda, hem iç hem dış piyasada tanınan markalaşmış bir firma haline gelmek şirketimizin misyonudur.

image-1 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.